Jak pomoci

Jak můžete s výcvikem asistenčních psů pomoci?

Je spousta způsobů, jak můžete pomoci. Stačí si vybrat:

Image
Dobrým slovem

Vaše pozitivní ohlasy, zpětná vazba a radost nejen našich klientů nás motivují a posunují dál.

Image
Dobrovolnickou prací

Můžete se stát předvychovatelem budoucího asistenčního psa. Každý pes potřebuje před samotným výcvikem projít předvýchovou - zvykat si na život s člověkem v bytě, domě, ale i ve městě, kde každou chvíli potká nějakého zajímavého chodce, jezdce nebo jiného čtyčnožce.

Image
Finančním darem

Přispějte na konkrétního psa, ať už je právě ve výcviku či již předaný novému majiteli. Přečtěte si příběhy těch, kterým psa cvičíme, a pomozte lidem s postižením.<br /> Váš dar použijeme na výcvik asistenčního psa (jeho koupi, krmení či veterinární péči).<br /> Můžete také přispět na chod našeho spolku, což je neméně důležité a prospěšné. Kromě samotného výcviku musíme dbát všech pravidel spojených s výcvikem asistenčních psů a provozem našeho spolku.<br /> Rozhodnete-li se nám přispět finančně, učiňte tak zde nebo na účet číslo: <b>2901269102/2010</b> a kontaktujte nás. Na konci ledna následujícího roku vám na vyžádání zašleme potvrzení o všech darech za předchozí rok.<br /> Pokud budete chtít potvrzení o daru hned, zašleme vám ho po připsání daru na bankovní účet. Dar si můžete odečíst ze základu daně. Můžeme s vámi sepsat darovací smlouvu.

Image
Doporučením

Sami nemůžete pomoci ani jedním způsobem, ale víte, kdo by mohl? Řekněte mu o nás, pozvěte nás na akci, kterou vy nebo vaši známi pořádáte, aby si mohli i ostatní zjistit, jak fungujeme.